Rychlý kontakt
Hana Ulmanová
ulmanova@ceska-hudebni.cz
+420 774 026 600
Partneři
Impuls
Free rentier

Hledáme posilu!

10.2.2016

Česká hudební agentura hledá zkušeného fundraisera pro nově připravovaný charitativní projekt, který se uskuteční v říjnu 2016. Hledáme člověka, který dokáže pro náš projekt získat potřebné finance, bude se orientovat v dotačních programech a bude mít chuť se podílet na realizaci projektů agentury. Odměna formou zajímavé provize! V případě zájmu pište na ulmanova@ceska-hudebni.cz


Pavel Houfek podpoří kampaň Srdcerváčů soukromým koncertem

19.10.2015

Jako každý rok i letos startuje nová kampaň Nadačního fondu pro zaměstnávání osob se zdravotním postižením spuštěním svého projektu Srdcerváči 2015. V katalogu nevšedních zážitků si letos můžete přijít na své. K dostání budou jak sportovní tak i kulturní zážitky. Jedním z nich bude například soukromý koncert Pavla Houfka, který rád pomůže svým vystoupením celému projektu.


Srdcerváči zahájí svojí letošní kampaň na pražském Hlavním nádraží

4.9.2015

Ve středu 9.září 2015 začíná již třetí ročník projektu Srdcerváči. Srdečně vás zveme na slavnostní zahájení spojené s klavírním koncertem, které proběhne na pražském hlavním nádraží od 16 do 19 hodin. Těšit se můžete na vystoupení špičkových pianistů a skladatelů. 


Pozvánka na koncert Srdeční záležitosti

16.9.2014

Benefiční koncert s názvem Srdeční záležitosti se bude konat 17.10 2014 od 19 hod v jihočeském Táboře. Pořadatelem Benefičního koncertu je firma Dianora ve spolupráci s Hotelem Palcát Tábor a Salónem Kateřiny Nohejlové. Produkci celého projetu zajišťuje Česká hudební agentura.

Moderování se ujme jako ji tradičně pro tuto nadaci pan Vladimír Hron, dále z účinkujících vystoupí například, Vlastimil Harapes, Magda Malá, Martin Maxa, Marcela Březinová, Lukáš Kumpricht, Kamélie a Pavel Houfek.

Součástí Benefičního koncertu bude módní přehlídka značky Dianora a Dita Tábor.
Srdcerváči budou opět plnit vaše přání

15.9.2014

Za podepsanou knihu, kurz základů raw food, prohlídku Žižkovské věže, popíjení vína – práce pro postiženého člověka? To jde díky jedinečnému projektu Srdcerváči, který organizuje Nadační fond pro podporu zaměstnávání osob se zdravotním postižením.

Oslava Čínského Nového roku v Muzeu hudby

10.2.2014

Česká hudební agentura organizačně zajišťovala hudební produkci v překrásných prostorách Muzea hudby, kde probíhala slavnostní recepce u přílležitosti oslav Čínského Nového roku.


Podpořte koupí kalendáře Nadačí fond Impuls !

18.11.2013

KALENDÁŘ DO KAŽDÉ RODINY!

SKVĚLÝ VÁNOČNÍ DÁREK!

Klapzubova jedenáctka

   - kalendář pro rok 2014

   - kalendář pro každého fotbalového fandu

   - kalendář do každé rodiny

   - kalendář pro každého, který ví, že roztroušená skleróza není o zapomínání.

 
Dual Story Boyz a holky na Palubě snů v novém videoklipu!

12.7.2013

Mladá pop rapová skupina Dual Story Boyz v žádném případě nezahálí. Po účasti v talentové soutěži skupina natočila koncem května nový videoklip. Singl s názvem Paluba snů si kluci napsali sami a od začátku do konce je cítit, že natáčení byla jedna velká párty.


Monster Destruction Derby v Sosnové

2.7.2013

Česká hudební agentura vás zve v sobotu 6.7.2013 na autodrom v Sosnové, který se promění v Destruction derby arénu, kde již ve čtvrtém pokračování můžete jako divák i jako závodník zažít nebývalé adrenalinové zážitky. Tento rok včetně speciálního VIP závodu, ve kterém budou startovat členové skupiny Divokej Bill, zpěvák a skladatel Vašek Noid Bárta s bratrem Štěpánem a skupina Dual Story Boyz(začátek závodu ve 13 hodin).